KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesë në Dardani, për banim ose afarizëm

Dardania, Prishtina
195,000€

Përshkrimi

Banesë në Shitje në lagjen Dardania.
Banesa ka siperfaqe prej 108 m2 bruto ,97 m2 netto dhe podrumin me po ashtu të së njëjtës madhësi dhe posedon:
-Dhome dite
-Kuzhinë të ndarë
-Dy dhoma gjumi
-Banjo/wc.
Banesa gjindet në katin përdhesë me 3 ari oborr.
E rrethuar me gilindera .
E pershtatshme po ashtu dhe per afarizëm .
Ka hyrje te perbashket po ashtu dhe hyrje te veqante nga rruga.

Çmimi : 195,000
Pak I diskutueshëm
Kontakt
00377 44 760020
00383 44 760020 viber

  • Adresa: Dardania, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më August 20, 2018 at 2:49 pm

  • Çmimi: 195,000€
  • Sipërfaqja: 97 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 3 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Sab
Sab
044760020

Enquire about this property

Similar Properties

139,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

5 years më parë

139,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

5 years më parë

1,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 87

Banesë

777

5 years më parë

1,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 87

Banesë

777

5 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

600€

m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

600€

m2: 80

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »