KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Duplex ne shitje te Linda Premium ,Veternik

Veternik
11€

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje;
Banese Duplex ne kompleksin Linda Premium, Veternik-Prishtine
-139 m2
– 4 dhoma gjumi, 2 banjo + 1 wc,depo
– 2 terrasa
-Kuzhine me tryezari,
-Qendrim ditor
Parking perreth dhe uje 24h/7
Çmimi sipas marreveshjes.
045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Veternik
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Veternik,Prishtine

Detajet

Përditësuar më April 15, 2022 at 9:59 pm

  • Çmimi: 11€
  • Sipërfaqja: 139 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 3
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Në shitje

Tè dhëna të tjera

  • Depo:

Shikimet

Kontakto

Sab
Sab
044760020

Enquire about this property

Similar Properties

888€

Rzetelna dhe gwarantowana ofrojnë kredytowa.

888887000 Bung Bon, Nong Suea, Province de Pathum Thani, Thaïlande

Dhoma: 8Banjo: 8m2: 888

Apartment

engela

4 months më parë

888€

Dhoma: 8Banjo: 8m2: 888

Apartment

4 months më parë

I

Paris, France

m2: 8

Apartment

Par

2 years më parë

m2: 8

Apartment

Par

2 years më parë

80,000€

Shitet Apartament 2+1 OKAZION

Rruga Pandeli Cale, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 72

Apartment

Xhevair

3 weeks më parë

80,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 72

Apartment

3 weeks më parë

1,300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 140

Apartment

777

2 years më parë

1,300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 140

Apartment

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »