KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Dy lokale ne shitje ne Mat 1,ndertim I ri.

Matiqan, Pristina
1,500€

Përshkrimi

-2 Lokale Matiqan, 1500 eur/m2

149.9 m2 dhe

91.6 m2

Ne rrugen per Matiqan.

Kontaktoni

045 584 613 ; 044 888 422 ; 045 584 719

0037744760020 viber,WhatsApp

Metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Matiqan, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: mat 1
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 26, 2020 at 6:54 pm

  • Çmimi: 1,500€
  • Sipërfaqja: 92 m2
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

200€

Banjo: 1m2: 36

Lokal

777

5 years më parë

200€

Banjo: 1m2: 36

Lokal

777

5 years më parë

1,300€

m2: 80

Lokal

777

5 years më parë

1,300€

m2: 80

Lokal

777

5 years më parë

75,000€

m2: 20

Lokal

777

5 years më parë

75,000€

m2: 20

Lokal

777

5 years më parë

✅IPET Lokali me Qira

XK, Galip Badivuku, Vushtrri 42000

Banjo: 2m2: 200

Lokal

Ardian1

3 years më parë

Banjo: 2m2: 200

Lokal

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »