KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Dy shtepi ne nje oborr,Prishtinë zona qendër

Prishtina
320,000€

Përshkrimi

Shiten dy shtepi ne nje oborr,Prishtinë ,zona qendër

Shtepia 1;

150 m2 ,3 dhoma gjumi,2 banjo,sallon,kuzhinë, ballkon.

Shtepia 2;

240 m2,4 dhoma gjumi,sallon,kuzhinë, 2 banjo,,ballkon ,kuzhinë verore  e perbashket.

Toke 2.5 ari komplet.

Nxemje: njera me rryme, tjetra me dru.
Pajisje:

Rezevar uji 2000 litra,bunar,Kamera sigurie,klime,

Komplet e mobiluar,dhe e rregulluar,

Çmimi  320 .000 eur

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Vellusha

Detajet

Përditësuar më March 25, 2019 at 10:44 pm

  • Çmimi: 320,000€
  • Sipërfaqja: 390 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 2.5 m2
  • Dhoma: 7
  • Banjo: 4
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

135,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 220

Shtëpi

777

3 years më parë

135,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 220

Shtëpi

777

3 years më parë

115,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 290

Shtëpi

777

5 years më parë

115,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 290

Shtëpi

777

5 years më parë

159,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 170

Shtëpi

777

4 years më parë

159,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 170

Shtëpi

777

4 years më parë

180,000€

Dhoma: 6Banjo: 2m2: 200

Shtëpi

777

5 years më parë

180,000€

Dhoma: 6Banjo: 2m2: 200

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »