KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Me qera(ose shitet) shtëpi ,apartamente ose objekt.Prishtinë,Dragodan

Arberi, Prishtina
1,730,000€

Përshkrimi

Me qera ,(ose shitet opcionale),

Pozita e shtëpisë ka pamje jashtëzakonisht të mirë.

Është ndërtim i ri dhe me material të ndërtimit me cilësi të lartë. Shtëpia është 4 apartamantë të cilat
janë pothuajse identike njëra me tjetrën.

Një apartament (kat) posedon : një kuzhinë bashkë me dhomë dite, një sallon të madh dhe tri dhoma
të tjera, dy banjo, dhe një toalet, korridor të gjerë dhe ballkon. Dritaret janë PVC (me izolim të mirë për
zhurëm dhe të ftohtë) me roletne si dhe posedojnë rrjeta mbrojtëse për insekte. Në secilën dhomë
egziston nga një klimë. Dyshemeja nëpër dhoma është parket dru(Bung). Ka nxemje qëndrore me naftë
dhe ka rezrvuar prej 3000 Litra në rast mungese të ujit(24 orë ujë) si dhe rrymë 24 orë.

Posedon parking për 4 vetura.
Dy katet e para kanë ekstra siguri me material të hekurt në dritare.
Çmimi I qerase mujore për tërë objektin 3000 eur.

Ndaras secili kat 750 eur.

Si dhe çmimi i shitjes së këtij objekti është

1.730.000 eur

 

 

  • Adresa: Arberi, Prishtina
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më March 29, 2018 at 12:41 pm

  • Çmimi: 1,730,000€
  • Sipërfaqja: 1100 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 4.75 m2
  • Dhoma: 12
  • Banjo: 9
  • Garazha: 2
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

323,000€

m2: 680

Shtëpi

777

6 years më parë

323,000€

m2: 680

Shtëpi

777

6 years më parë

200,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 245

Shtëpi

777

4 years më parë

200,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 245

Shtëpi

777

4 years më parë

180€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 150

Shtëpi

777

5 years më parë

180€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 150

Shtëpi

777

5 years më parë

1,200€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 250

Shtëpi

777

3 years më parë

1,200€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 250

Shtëpi

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »