KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesë në Mat ,Prishtina

Mosque Mati 1, Shaqir Ingrishta, Prishtina
750€

Përshkrimi

Shes banesen lagjen mati-1 ne prishtine tek kompleksi erta
katin e 4.ka kete renditje sallon me kuzhin
dhe 2-dhome te gjumit dhe ballkon ka 81.92qmimi 750€m2

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Mosque Mati 1, Shaqir Ingrishta, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Lagj spitalit
  • Shteti: XK

Detajet

Përditësuar më December 29, 2018 at 6:33 pm

  • Çmimi: 750€
  • Sipërfaqja: 81.9 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

95,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 200

Banesë

mbsrbija

12 months më parë

95,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 200

Banesë

12 months më parë

480€

Banesë

777

12 months më parë

480€

Banesë

777

12 months më parë

800€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

7 months më parë

800€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

7 months më parë

135,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 120

Banesë

777

3 years më parë

135,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 120

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »