KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Leshohet me qera objekti

Dardhishte Kastriot
250€

Përshkrimi

Metrobios shpall objekt afarist me qera:

Objeki ka 3 kate
1 kate kate ka 177 m2 dhe mund te ndahet qe te leshohet me qera vetem nje kate,
Cmimi per nje kate qera eshte 250 euro
Ndersa qeraja per gjith objektin eshte 500euro
Objekti gjendet ne Dardhisht

Na kontkatoni : 045 584 613 ; 045 584 719
metrobios@hotmail.com

METROBIOS

  • Adresa: Dardhishte Kastriot
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më March 28, 2018 at 2:37 pm

  • Çmimi: 250€
  • Sipërfaqja: 177 m2
  • Lloji: Objekt
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

5,000€

Objekt me qera ne Prishtine

Bregu i Diellit, Pristina

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 500

Objekt

777

3 years më parë

5,000€

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 500

Objekt

777

3 years më parë

1,100€

m2: 450

Objekt

777

3 years më parë

1,100€

m2: 450

Objekt

777

3 years më parë

15,000€

m2: 1000

Objekt

777

5 years më parë

15,000€

m2: 1000

Objekt

777

5 years më parë

1,050€

m2: 420

Objekt

777

5 years më parë

1,050€

m2: 420

Objekt

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »