KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Objekt me qera ne Veternik

1,050€

Përshkrimi

? Lëshohet Objekti me Qira në Veternik
? Objekti ka 360 m2, posedon Zyre 60m2 dhe banjo.
? Është i përshtatshëm për Depo, Puntori apo Veprimtari të ndryshme.
?Në Objekt ka qasje për Shleper dhe Pirunar.
? Objekti gjendet në Vetrenik 300 m nga Gorenje ne magjistralen Prishtinë – Gjilan te INFOTECH
?Objekti gjendet afër Qendrave Tregtare afër kyqjes në Autostradë, 5 km nga qendra e Qytetit.
?Për informata shtesë na kontaktoni në

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

Adresa

Detajet

Përditësuar më May 27, 2019 at 11:56 am

  • Çmimi: 1,050€
  • Sipërfaqja: 420 m2
  • Lloji: Objekt
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

14,000€

777

1 year më parë

5,950€

Banjo: 5m2: 5500

Objekt

Gezimi

4 years më parë

5,950€

Banjo: 5m2: 5500

Objekt

4 years më parë

5,000€

Objekt me qera ne Prishtine

Bregu i Diellit, Pristina

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 500

Objekt

777

4 weeks më parë

5,000€

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 500

Objekt

777

4 weeks më parë

m2: 9

Objekt

testi

1 year më parë

m2: 9

Objekt

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »