KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokal me qera ne Prishtine afer Teknikes

Prishtinë
280€

Përshkrimi

Lokal me qera me 50 m2 hapesire,me tavan te larte 3.5 m,ne rruge afer ish shkolles teknike dhe Pompes se benzines.

I pershtatshëm per veprimtari te ndryshme afariste dhe me infrastrukturë te kompletuar.

Çmimi 280 eur/muaj

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Ish shkolla teknike

Detajet

Përditësuar më September 8, 2019 at 2:02 pm

  • Çmimi: 280€
  • Sipërfaqja: 59 m2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

355,000€

m2: 340

Lokal

777

6 years më parë

355,000€

m2: 340

Lokal

777

6 years më parë

5,000€

m2: 60

Lokal

Shpëtim Bici

5 years më parë

5,000€

m2: 60

Lokal

5 years më parë

76,500€

Shitet lokal ne Dardani

Dardania, Prishtina

m2: 28

Lokal

777

6 years më parë

76,500€

m2: 28

Lokal

777

6 years më parë

1,000€

m2: 93

Lokal

777

5 years më parë

1,000€

m2: 93

Lokal

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »