KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Leshohen me qera 3 lokale në Ulpianë, Prishtinë

Ulpianë, Prishtina
250€

Përshkrimi

Lëshohen me qera 3 lokale ne lokacion atraktiv per biznes,zyrë apo tjetër veprimtari.

Lokali 1; 85 m2 mund te ndahet ne dy njësi apo te vihet në përdorim komplet, dy banjo,ka infrastrukturë të nevojshme .çmimi 450 eur /muaji

Dy lokalet tjera jane te njejta.Me nga 30 m2,kane banjo,she infrastrukturë.

Çmimi 450 eur/muaji per te dyjat dhe ndaras nga 250 eur ne muaj.

Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Ulpianë, Prishtina
  • Qyteti: PrishtinëPrishtine
  • Komuna: Prishtine
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më May 30, 2018 at 7:55 pm

  • Çmimi: 250€
  • Sipërfaqja: 85 m2
  • Banjo: 4
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

2,800€

Lokal me qera ne Prishtine

Ulpianë, Prishtina, Pristina District

m2: 280

Lokal

777

3 years më parë

2,800€

m2: 280

Lokal

777

3 years më parë

2,000€

Lokal

777

8 months më parë

2,000€

777

8 months më parë

200€

Banjo: 1m2: 36

Lokal

777

2 years më parë

200€

Banjo: 1m2: 36

Lokal

777

2 years më parë

76,500€

Shitet lokal ne Dardani

Dardania, Prishtina

m2: 28

Lokal

777

3 years më parë

76,500€

m2: 28

Lokal

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »