KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Zyre ose objekt me qera ne Prishtine

Prishtinë
400€

Përshkrimi

Leshohet kat i shtepise me qera, vetem per zyre.
Shtepija eshte sistem banesor nuk ka te beje kati me kat jan te ndare, siperfaqja e katit eshte 160m2 ka 3 dhoma gjumi 1 sallon 1 kuzhi 1 banjo 2 ballkona.Qmimi 600€ /muaj i diskutueshem.

Dhe  objektin ne teresi me lokale poshte me rreth 500 m2 me 3500 eur /muaj
Shtepija gjendet ne Prishtine afer parkut te qytetit.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: parku

Detajet

Përditësuar më May 6, 2019 at 3:48 pm

  • Çmimi: 400€
  • Sipërfaqja: 160 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Objekt
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

m2: 2000

Objekt

777

4 years më parë

m2: 2000

Objekt

777

4 years më parë

1,050€

m2: 420

Objekt

777

5 years më parë

1,050€

m2: 420

Objekt

777

5 years më parë

8€

m2: 1700

Objekt

777

5 years më parë

m2: 1700

Objekt

777

5 years më parë

1,200€

m2: 271

Objekt

777

5 years më parë

1,200€

m2: 271

Objekt

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »