KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

PENT HOUSE NE LAGJEN E SPITALIT

Pristina
450,000€

Përshkrimi

5 dhoma gjumi, 1 dhome garderobe
2 ballkona
2 banjo
1 wc
1 shpajz Salloni me kamin
kuzhina , Verande me kamin

banesa 220m2, terasa me kuzhine verore+vazot per lule dhe skare . Ashensori direkt ne hymje te baneses. Rezervoari i ujit me 1000l, klima etj. Totali i sip. 320m2

METROBIOS Nr kontaktues; 044 760 020 / 045 584 613

  • Adresa: Pristina
  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më December 12, 2023 at 1:09 pm

  • Çmimi: 450,000€
  • Sipërfaqja: 220 m2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

450,000€

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 320

Banesë

777

5 years më parë

450,000€

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 320

Banesë

777

5 years më parë

61,700€

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

4 years më parë

61,700€

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

4 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

4 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

4 years më parë

1,250€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 136.5

Banesë

777

5 years më parë

1,250€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 136.5

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »