KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Pent House ne shitje lagj Arberia,Prishtinë

Arberi, Prishtina
1€

Përshkrimi

***SUPER BANESE ***
Shitet banesa/penthouse 239.06 m² banim dhe terasa 36.52 m² ne katin e VI, 2*vend parkingje dhe 1*depo, ne kompleksit Rubin Invest (permbi FIVE STAR) ne lagjen Arberia ne Prishtine.
Banesa eshte e tera e mobiluar dhe ka kete renditje:
• Qendrimi ditor
• Kuzhina & Tryeza
• Paradhome si dhe Koridor
• 4*Dhoma gjumi (1*dhome gjumi ka banjo “jakuzi dhe tushe kabine”, garderober si dhe terrace)
• 2*Banjo
• WC
• Depo (mbrenda hapsires se baneses)
• 3*Terraca (2* terraca gjenden ne 2 dhoma te fjetjes)
045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Arberi, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Arberi

Detajet

Përditësuar më February 19, 2019 at 4:13 pm

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja: 276 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 4
  • Garazha: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

69€

Banes me qera – Lakrishte

Lakrishtë, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

6 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

6 years më parë

54,200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 81

Banesë

777

6 years më parë

54,200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 81

Banesë

777

6 years më parë

330€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

3 years më parë

330€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

3 years më parë

28,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

5 years më parë

28,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »