KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesa ne Dardani,Prishtinë

Dardania, Prishtina
125,000€

Përshkrimi

Metrobios shpall në shitje banesë në lagjën Dardania:

Banesa ka 83m2 + 20m2 neto

3 dhoma gjumi

2 banjo

1 sallon me trapezari kuzhina ndaras

1 ballkon

1 paradhomë

1 korridor

Banesat janë ndërtim kualitativ ish shteteror, mund të shëndrrohet në lokal dhe ka dokumentacion të rregullt.

Çmimi 125 000 eur

Na kontaktoni: 045 584 613 ; 045 584 719

metrobios@hotmail.com

METROBIOS

 • Adresa: Dardania, Prishtina
 • Qyteti: PrishtinëPrishtine
 • Komuna: Prishtine
 • Kodi Postar 10000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më February 21, 2018 at 9:28 pm

 • Çmimi: 125,000€
 • Sipërfaqja: 83 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 83 m2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

62,305€

Shitet Banesa ne Fushe Kosove

Fushë Kosovë, Pristina District

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 124.61

Banesë

777

4 years më parë

62,305€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 124.61

Banesë

777

4 years më parë

1,250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 114

Banesë

777

3 years më parë

1,250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 114

Banesë

777

3 years më parë

350€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80

Banesë

777

4 years më parë

350€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80

Banesë

777

4 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

4 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »