KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Penthouse duplex me qera në lagjen Arbëria ,Prishtinë

Arberi, Pristina
4€

Përshkrimi

Penthouse duplex me qera në lagjen Arbëria ,Prishtinë.
Ka Ashensor privat , pompen edhe rezervarin e ujit i ka private, plus agregati ka mundesi, edhe pompa e ujit eshte e lidhur me agregat,
Ngrohja edhe ftohja është me pompë termike,fancooler.
– 330 m2 banim.
-170m2 terrace,plus dy ballkone dhe dy parahymje private.
Rënditja;
-Kati ,
Kuzhine trapezari ,
2 Sallone,salloni I madh dhe salloni me kuzhinë.
Pamje ne te tri anet ,me terrase te madhe plus ballkon,
1 banjo e madhe ,shpajz,1 dhome e madhe me banjo te integruar dhe garderobe,
Kati 2,
Sallon, Ballkon I madh ,
4 dhoma gjumi te medha.
2 banjo,
Kati 3 ,,terrace e madhe
Ne paket 4 garazha parkimi ,prej ku niset Ashensor privat.
Çmimi sipas negocimit
Kontakt
0038344760020
0037744760020 viber,WhatsApp
metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Arberi, Pristina
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Conad
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më August 25, 2020 at 5:25 pm

 • Çmimi: 4€
 • Sipërfaqja: 550 m2
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 4
 • Garazha: 4
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Me qera

Tè dhëna të tjera

 • 2 Sallon: Shtese
 • Terrace:

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

85,000€

Bed: WBanjo: 2m2: 95

Apartment

777

6 years më parë

85,000€

Bed: WBanjo: 2m2: 95

Apartment

777

6 years më parë

2,000€

testfidi

Skopje, Macedonia (FYROM)

m2: 2000

Apartment

bardhapreniqi

6 years më parë

2,000€

m2: 2000

Apartment

6 years më parë

96,000€

Penthouse ne shitje,Mati,Prishtinë

Mati1_B17, B18, B19 & B20, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 92

Apartment

777

5 years më parë

96,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 92

Apartment

777

5 years më parë

800€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 130

Apartment

777

4 years më parë

800€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 130

Apartment

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »