KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

SHITET BANESA PERBALL ALBI MARKET NE FUSHE KOSOVE

55,000€

Përshkrimi

Shes banesen 82m2 kati i -IV- per ball albi market ne Fushe Kosove. Banesa posedon dhome gjumi me banjo, dhome per femi, sallon me kuzhin, korridor, wc, banjo, ballkon, ashensor. Banesa eshte e mobiluar dhe e shes komplet me mobilje. Çmimi sipas 55000
045 584 613
044 760 020

Adresa

Detajet

Përditësuar më August 1, 2019 at 6:03 pm

  • Çmimi: 55,000€
  • Sipërfaqja: 82 m2
  • Dhoma: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

4 years më parë

1,200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

4 years më parë

65,000€

shitet banesa , te xhamia e llapit Prishtine

Xhamia e Llapit, Lidhja e Lezhës, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 74.5

Banesë

777

6 years më parë

65,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 74.5

Banesë

777

6 years më parë

280€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 110

Banesë

777

6 years më parë

280€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 110

Banesë

777

6 years më parë

250€

m2: 40

Banesë

777

5 years më parë

250€

m2: 40

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »