KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shes trojet

Novobërdë
1,550€

Përshkrimi

Shes trojet ne Novoberd Zebinc. Rrojet kane sip.4,5 ,6 dhe 7 ari

  • Adresa: Novobërdë
  • Kodi Postar 60100

Detajet

Përditësuar më November 17, 2021 at 9:45 pm

  • Çmimi: 1,550€
  • Sipërfaqja: 500 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Benart
Benart

Enquire about this property

Similar Properties

12,550€

Shitet toka ne Prishtine

Lagjja 038, Komuna e Prishtinës, Pristina District

m2: 2000

Tokë

777

6 years më parë

12,550€

m2: 2000

Tokë

777

6 years më parë

3,300€

Tokë

777

6 years më parë

3,300€

777

6 years më parë

320€

Shitet 6 ha tokë,Millosheve

Capital - Kastriot, Obilić

Tokë

777

6 years më parë

320€

777

6 years më parë

12,500€

Tokë

777

5 years më parë

12,500€

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »