KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shiten banesat ndërtim i ri në Velani,Prishtine

Velania, Prishtinë
700€

Përshkrimi

Shiten banesa në lagjen Velania,mbi park te qytetit.

Ndërtim i ri dhe në proces te ndërtimit.Ndertesa posedon leje ndertimi, dhe bartja behet me noter.

Banesat:

116.0 m2 kati 7

110.12 m2  dhe 122 m2 kati 8

80.50 m2 kati 9

Çmimi

700 eur/m2

Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Velania, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Parku i qytetit
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më November 14, 2018 at 1:53 pm

  • Çmimi: 700€
  • Sipërfaqja: 80.5 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Ndërtim i ri

Planet

Banesa

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

990€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 114

Banesë

777

6 years më parë

990€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 114

Banesë

777

6 years më parë

65,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

5 years më parë

65,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

5 years më parë

625€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 125

Banesë

777

3 years më parë

625€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 125

Banesë

777

3 years më parë

31,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

3 years më parë

31,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »