KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shiten dy banesa në lagjen e spitalit

Muharrem Fejza, Prishtina
690€

Përshkrimi

Shiten dy banesa në lagjen e spitalit rruga C,afer Hyjnesha.kati 5,ndertim e siper.

Banesa 1,me 102.2 m2 dhe

Banesa 2 .me65.4 m2

Çmimi 690 eur/m2

Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Muharrem Fejza, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më October 31, 2018 at 3:08 pm

  • Çmimi: 690€
  • Sipërfaqja: 65.4 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: Q
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

490€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

5 years më parë

490€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

5 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 35

Banesë

777

4 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 35

Banesë

777

4 years më parë

485€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86.82

Banesë

777

4 years më parë

485€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86.82

Banesë

777

4 years më parë

45,800€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 74

Banesë

777

4 years më parë

45,800€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 74

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »