KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shiten ose ipen me qira Lokalet

Vushtrri
0

Përshkrimi

 1. Kompania Tradita Zariqi sh.p.k, ka filluar me shitjen e lokaleve afariste në komunën e Vushtrrisë. Lokale këto që ia mundësojnë biznesit tuaj që të marrë frymë lirshëm nga ngulfatja që ju është bërë qytetit nga komunikacioni i dendur. Lokalet gjenden në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, më saktësisht afër autolorjes “Kaltrina Group”, në Vushtrri. Ato krahas hapësirës për zhvillimin e biznesit tuaj, kanë sipërfaqe të mjaftueshme për parkim gjë që ua mundëson biznesit tuaj, akomodimin e klientëve tuaj.

  Në objektin në fjalë gjenden dy lokale afariste njëra me sipërfaqe prej 311 m2 dhe tjetra me sipërfaqe prej 184 m2. Dy lokalet në fjalë posedojnë WC dhe janë të ndërtuar me cilësinë më të lartë të ndërtimit.

  Për informata shtesë kontaktoni në +377 (0) 44 480 028   

 • Adresa: Vushtrri
 • Kodi Postar 42000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më August 15, 2018 at 9:50 am

 • Sipërfaqja: 311 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 184 m2
 • Banjo: 6
 • Garazha: 2
 • Lloji: Lokal
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

PentHouse
PentHouse

Enquire about this property

Similar Properties

1,500€

m2: 92

Lokal

777

4 years më parë

1,500€

m2: 92

Lokal

777

4 years më parë

3 years më parë

61,300€

Lokal ne shitje ne Prishtine

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtina

Banjo: 1m2: 60

Lokal

777

5 years më parë

61,300€

Banjo: 1m2: 60

Lokal

777

5 years më parë

75,000€

m2: 20

Lokal

777

5 years më parë

75,000€

m2: 20

Lokal

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »