KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet Apartament 2+1 OKAZION

Rruga Pandeli Cale, Tirana, Albania
80,000€

Përshkrimi

Ofroj Apartament 2+1 per shitje tek Tirana e Re . Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe organizohet ne ambient gatimi , sallon ndenieje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode, dhe ky fakt e ben apartamentin ideal si per banim.

Rr. Pandeli Cale (mbrapa shkollës 26 nëntori)

Çmimi 80000 Euro, shum pak i diskutueshëm.

Prona disponon certifikate pronesie
Ndodhet ne katin e gjashtë dhe të fundit pa ashensor, pozicionuar buze unazës.

Per info te metejshme dhe nje vizite ne prone jeni te lutur te me kontaktoni. JO AGJENSI. Faleminderit.

  • Adresa: Rruga Pandeli Cale, Tirana, Albania
  • Në afërsi me: Komuna e Parisit, Pallati me shigjeta
  • Shteti: Albania

Detajet

Përditësuar më September 10, 2022 at 11:24 pm

  • Çmimi: 80,000€
  • Sipërfaqja: 72 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Viti i ndërtimit: 1995
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Xhevair
Xhevair

Enquire about this property

Similar Properties

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 190

Apartment

777

1 year më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 190

Apartment

777

1 year më parë

85,000€

Bed: WBanjo: 2m2: 95

Apartment

777

4 years më parë

85,000€

Bed: WBanjo: 2m2: 95

Apartment

777

4 years më parë

950€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 350

Apartment

777

2 years më parë

950€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 350

Apartment

777

2 years më parë

96,000€

Penthouse ne shitje,Mati,Prishtinë

Mati1_B17, B18, B19 & B20, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 92

Apartment

777

4 years më parë

96,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 92

Apartment

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »