KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesë mjaft atraktive në Prishtinë

Bregu i Diellit, Prishtina
169,000€

Përshkrimi

Shitet banesa në Breg të diellit Prishtinë, përballë konvikteve, lokacion perfekt dhe banese e bukur.

Me bazë 100 m2 kati I parë. Kati II ka afersisht 80 m2,me tavan të hapur.

5 dhoma gjumi

3 balloons

2 banjo

Çmimi 169.000 eur

Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtina
  • Komuna: Prishtine
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më June 7, 2018 at 11:26 pm

  • Çmimi: 169,000€
  • Sipërfaqja: 180 m2
  • Dhoma: 5
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

400€

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

3 years më parë

400€

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

3 years më parë

48,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

4 years më parë

48,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

4 years më parë

52,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 97

Banesë

777

4 years më parë

52,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 97

Banesë

777

4 years më parë

95,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

4 years më parë

95,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »