KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

shitet banesa ne rrugen b , Prishtine

Rruga B, Prishtinë
190,000€

Përshkrimi

Në total banesa ka 177 m^2 të ndara në:
Qendrim ditor me guzhinë
Dhomë e pritjes
Dhoma për fëmijë, tri gjithësej (dy djem dhe një vajzë)
Dhomë e prindërve më banjo të veçantë!
Banjo e vogël
Banjo e madhe
Shpajz
Dy ballkone
Korridor
Depo dhe autoparking në bodrum!
Çmimi 190000 eur
kati i dyte

 • Adresa: Rruga B, Prishtinë
 • Kodi Postar 10000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më August 17, 2018 at 5:28 pm

 • Çmimi: 190,000€
 • Sipërfaqja: 177 m2
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Garazha: 1
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Karakteristikat

Shikimet

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Bed: 1Banjo: 1m2: 68

Banesë

777

2 years më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 68

Banesë

2 years më parë

45,800€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 74

Banesë

777

2 years më parë

45,800€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 74

Banesë

2 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110

Banesë

777

2 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110

Banesë

2 years më parë

116,725€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 101.5

Banesë

777

3 years më parë

116,725€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 101.5

Banesë

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

  Translate »