KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesa në rrugen C,Prishtine

Enver Maloku, Prishtina
100,000€

Përshkrimi

Shitet Banesa në Prishtinë

Shitet banesa luksoze në Prishtinë
“Rruga B ” te rrethi 24 Maxi”
Banesa posedon 98m2 :
-Salloni me ballkon+kuzhina me tavoline,
2dhoma gjumi
2 ballkona
2 banjo wc shpajz koridor
Nxemje qendrore,e rregulluar ekstra,
pamje fantastike në dy anet e 2ballkonave,njera anë e ballkonit është nga Alb Vizioni Ballkoni tjeter ështe me pamje nga rrethi te 24 Maxi
banesa eshtë moderne e me
ndriçim dhe dizajn ledo dhe mobiliar,
çmimi i baneses është 100.000€ (njêqindmi€uro)
me përkthim te Noteri,

045 584 613

045 484 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Enver Maloku, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Rruga C

Detajet

Përditësuar më May 25, 2019 at 7:37 pm

  • Çmimi: 100,000€
  • Sipërfaqja: 98 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

39,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

5 years më parë

39,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

5 years më parë

900€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 93.5

Banesë

777

5 years më parë

900€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 93.5

Banesë

777

5 years më parë

330€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

3 years më parë

330€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

3 years më parë

55,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

6 years më parë

55,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »