KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesë kualitative,ne Lagjen e spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtinë
85,740€

Përshkrimi

Shitet banesë në lagjen e spitalit Prishtinë, ndërtim i ri dhe kualitativ, me dy lifta në hyrje,ka parking te mjaftueshem rreth baneses dhe park e gjelberim,

Ka 115 m2,me 3 dhoma gjumi, banjo,wc,sallon,kuzhinë, korridor,ballkon.kati I tete.

Çmimi 740 eur m2

Kontakt:

0038344760020 viber

0037744760020

 

  • Adresa: Lagjja e Spitalit, Prishtinë
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më August 25, 2018 at 12:20 am

  • Çmimi: 85,740€
  • Sipërfaqja: 115.5 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Sab
Sab
044760020

Enquire about this property

Similar Properties

55,000€

Dhoma: 2m2: 82

Banesë

777

5 years më parë

55,000€

Dhoma: 2m2: 82

Banesë

777

5 years më parë

32,800€

Banesa ne shitje

Bregu i Diellit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 41

Banesë

777

5 years më parë

32,800€

Bed: 1Banjo: 1m2: 41

Banesë

777

5 years më parë

42,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

6 years më parë

42,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

6 years më parë

24,600€

Bed: 1Banjo: 1m2: 52.3

Banesë

Sab

6 years më parë

24,600€

Bed: 1Banjo: 1m2: 52.3

Banesë

Sab

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »