KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesa te kompleksi Royal Palace , Shengjin

Shëngjin, Albania
32,000€

Përshkrimi

Banesa ne shitje, 1+1 ne katin e pare teknik( pra i takon kati 2) 46 m2 ku 40 m2 eshte sip fizike dhe 6m sip e perbashket , kushton 32 mij € e
kompletuar me te gjitha shume cilesore. Banesa ndodhet tek komleksi “ Royal Palace”ne Shëngjin.
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber ,WhatsApp

  • Adresa: Shëngjin, Albania
  • Shteti: Albania

Detajet

Përditësuar më August 8, 2020 at 9:51 am

  • Çmimi: 32,000€
  • Sipërfaqja: 46 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

56,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

5 years më parë

56,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

5 years më parë

750€

Shiten banesat ne lagjen e spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 54

Banesë

777

4 years më parë

750€

Bed: 1Banjo: 1m2: 54

Banesë

777

4 years më parë

530€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 97

Banesë

777

1 year më parë

530€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 97

Banesë

777

1 year më parë

690€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

4 years më parë

690€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »