KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesë 3 +1 dhoma, rruga B

Rruga B, Prishtina
990€

Përshkrimi

Ofrohet PËR #SHITJE Banesa ne ndertim 3+1 në prishtine rruga “B”

114m²│3 dhoma gjumi│Banjo│Depo│Kati 1

Cmimi- 990e 1/m2
Cmimi per garazh dhe depo 8500e

Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Rruga B, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më November 2, 2018 at 10:28 pm

  • Çmimi: 990€
  • Sipërfaqja: 114 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Garazha: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

81,600€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 144

Banesë

777

6 months më parë

81,600€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 144

Banesë

777

6 months më parë

600€

m2: 100

Banesë

777

3 years më parë

600€

m2: 100

Banesë

777

3 years më parë

17,500€

Shitet Garsoniere,ne Fushë Kosovë

Rruga Dardania Fushë Kosovë

Bed: 1Banjo: 1m2: 33

Banesë

777

3 years më parë

17,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 33

Banesë

777

3 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 87

Banesë

777

3 years më parë

470€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 87

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »