KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa në Dardani, me qera ose shitet

Dardani, Prishtinë
500€

Përshkrimi

Shitet ose me qera banesë e bukur në lokacion të mirë.

Dardani kati i 5,
Banesa 3+1+1,  qe do te thote 3 dhoma  gjumi + 1 kend pune, 1 dhome + tryezaria+kuzhina, 1 banjo, 1 WC, 1 shpajz dhe ballkon i mbyllur. siperfaqe bruto 110 m2.

Çmimi

500 eur /qera mujore

155.000 eur /shitet

Kontakt;

0037744760020

0038344760020

 

  • Adresa: Dardani, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Dardani

Detajet

Përditësuar më January 8, 2019 at 7:24 pm

  • Çmimi: 500€
  • Sipërfaqja: 110 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

Sab
Sab
044760020

Enquire about this property

Similar Properties

151,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 117

Banesë

777

2 years më parë

151,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 117

Banesë

777

2 years më parë

770€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

2 years më parë

770€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

2 years më parë

116,725€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 101.5

Banesë

777

5 years më parë

116,725€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 101.5

Banesë

777

5 years më parë

46,200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 84

Banesë

777

4 years më parë

46,200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 84

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »