KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banese ne Fushe Kosove ,ne rrugen kryesore

Fushë Kosovë, Kosovo Polje
69,500€

Përshkrimi

Shitet banesa ne Fushe Kosove

-Banesa -127m2 neto
-kati -5 
-cmimi -550e 1/m2
-Dhoma gjumi-3
-sallon me kuzhin-1
– ndertuesi – “Tregtia”

Banesa eshte e gatshme per banim
Dhe ka fleten poseduese

Lokacioni ne rrugen dardania

kontakt

045584613

045584719

 

 

  • Adresa: Fushë Kosovë, Kosovo Polje
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më March 16, 2018 at 3:35 pm

  • Çmimi: 69,500€
  • Sipërfaqja: 127 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

4 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

4 years më parë

535€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

2 years më parë

535€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

2 years më parë

700€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 82.09

Banesë

Liridon

9 months më parë

700€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 82.09

Banesë

9 months më parë

320€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 98

Banesë

777

4 years më parë

320€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 98

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »