KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

SHITET LOKAL 1000m2 DHE SHTEPI 350m2 NE 10ari vend

Sofali, Prishtinë
470,000€

Përshkrimi

Trualli ka siperfaqe prej 10 ari

Lokali afarist i ka 1000m2 (perdhesa 500m2 dhe kati 500m2). Eshte i gatshem dhe shume i pershtatshem per klinike, per depo, per prodhim, per ndonje
shkolle, qerdhe …

Shtepia i ka 350m2 dhe eshte plotesisht funksionale. Ka bodrum, perdhese, nje kat dhe nenkulm.

Çmimi per shitje eshte 470000 euro dhe eshte se paku 100000 euro nen çmimin e kushtimit.

Mund te ipet edhe me qera:
lokali per 1900 euro ne muaj
shtepia per 1500 euro me takse te kyqur

Te dyat bashke ipen per 2500 euro per muaj

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Sofali, Prishtinë
  • Në afërsi me: Sofali

Detajet

Përditësuar më February 15, 2019 at 10:57 pm

  • Çmimi: 470,000€
  • Sipërfaqja: 1350 m2
  • Lloji: Objekt
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

m2: 1

Objekt

Agastra

5 years më parë

m2: 1

Objekt

5 years më parë

5,000€

m2: 1000

Objekt

777

5 years më parë

5,000€

m2: 1000

Objekt

777

5 years më parë

400€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 160

Objekt

777

5 years më parë

400€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 160

Objekt

777

5 years më parë

14,000€

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »