KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet objekti ne qender te Obiliqit

Obiliq
575,000€

Përshkrimi

Objekti ka 1200 m2 ,Podrumi dhe 4 late,

Ka leje ndertimi me flete poseduese, bartja e pronesise menjehere.

Çmimi 575000 eur

Mundesi me kompenzim nje pjese.

Kontakt

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Obiliq
  • Kodi Postar 15000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më December 9, 2018 at 6:53 pm

  • Çmimi: 575,000€
  • Sipërfaqja: 1200 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 2.4 m2
  • Lloji: Objekt
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

11€

m2: 2900

Objekt

777

3 years më parë

m2: 2900

Objekt

777

3 years më parë

15,000€

m2: 1000

Objekt

777

3 years më parë

15,000€

m2: 1000

Objekt

777

3 years më parë

5,000€

Objekt me qera ne Prishtine

Bregu i Diellit, Pristina

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 500

Objekt

777

10 months më parë

5,000€

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 500

Objekt

777

10 months më parë

1,100€

m2: 400

Objekt

777

1 year më parë

1,100€

m2: 400

Objekt

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »