KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet shtëpi në Fushë Kosovë-Uglare

Uglarë
140,000€

Përshkrimi

Shitet shtëpi e bukur,e ndërtuar me  standarde të larta.
Ka 280 m2,në 3 ari truall

Ngrohja qëndrore me sistem ,,pellet,, dhe me energji elektrike.

Ka vendparkim per 2 vetura brenda oborrit.

Kati i parë;
korridor,kuzhinë, tryezari,sallon,dhomë gjumi,banjo.

Kati i dytë ;
4 dhoma gjumi, banjo,korridor,ballkone.

Dhe nënkulm dhomë gjumi,dhe 3 depo për gjëra .

Çmimi 159000 eur

Në Çmim përfshihet kuzhina e instaluar.

Kontakt;

045584613

045584719
metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Uglarë
 • Qyteti: Fushë Kosovë
 • Kodi Postar 12000
 • Në afërsi me: Fushë Kosovë

Detajet

Përditësuar më May 9, 2019 at 1:42 pm

 • Çmimi: 140,000€
 • Sipërfaqja: 280 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 3 m2
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 2
 • Garazha: 2
 • Lloji: Shtëpi
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

329,000€

Dhoma: 6Banjo: 5m2: 500

Shtëpi

Sab

4 years më parë

329,000€

Dhoma: 6Banjo: 5m2: 500

Shtëpi

Sab

4 years më parë

280,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 232.11

Shtëpi

777

4 years më parë

280,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 232.11

Shtëpi

777

4 years më parë

350,000€

Shitet shtepi ne Prishtine,zona qender

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

4 years më parë

350,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

4 years më parë

199,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

777

4 years më parë

199,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »