KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi e bukur ne shitje, Prishtine

Kolovicë
155,000€

Përshkrimi

Shitet shtepia ne Prishtine, lagjja Kolovicë e  re.

4 ari truall 400m2, shtepia me leje ndertimi dhe te gjitha dokumentet e rregullta. Shtepia ka dy hyrje dhe ka kete perberje: pese dhoma gjumi, dy dhoma ditore, dy kuzhina, tri banjo, dhe dhoma e kalldase, nxemje qendrore, koridore dhe ballkone. Per informata shtese me kontaktoni.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Kolovicë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Kubati

Detajet

Përditësuar më May 24, 2019 at 10:57 pm

  • Çmimi: 155,000€
  • Sipërfaqja: 400 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 4 m2
  • Dhoma: 5
  • Banjo: 3
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

365,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 300

Shtëpi

777

6 years më parë

365,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 300

Shtëpi

777

6 years më parë

158,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 312

Shtëpi

777

5 years më parë

158,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 312

Shtëpi

777

5 years më parë

700€

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 524

Shtëpi

777

4 years më parë

700€

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 524

Shtëpi

777

4 years më parë

180€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 150

Shtëpi

777

5 years më parë

180€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 150

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »