KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet Shtepi ne Prishtine,Qender

Aktash, Prishtina
450,000€

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje shtepi ne Prishtine

Shtepia 390 m2 plus nenkulmi.
Podrumi ka 88m2
Kati i pare 101m2 me lokale
Kati i dyte 101m2 me 4 dhoma gjumi kuzhin dhe banjo
Kati i trete 101m2 me 4 dhoma gjumi kuzhin dhe banjo
Nenkulmi me pllake 101m2

Posedon projektin dhe lejen e ndertimit.

kontakt;

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Aktash, Prishtina
  • Qyteti: Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më June 9, 2018 at 6:35 pm

  • Çmimi: 450,000€
  • Sipërfaqja: 400 m2
  • Dhoma: 8
  • Banjo: 4
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

135,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 140

Shtëpi

777

4 years më parë

135,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 140

Shtëpi

777

4 years më parë

1,200€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 260

Shtëpi

777

6 years më parë

1,200€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 260

Shtëpi

777

6 years më parë

149,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 280

Shtëpi

777

4 years më parë

149,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 280

Shtëpi

777

4 years më parë

135,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 220

Shtëpi

777

3 years më parë

135,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 220

Shtëpi

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »