KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi me 20 ari plus lokal ne shitje

Fushë Kosovë
230,000€

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje
Shtepia me lokal , dhe toke 20 ari ne afersi te Fushe Kosoves (Krushec).
Shtepia 165 m2 plus terrasat ,
4 dhoma gjumi, 2 banjo,sallon i madh
Nxemje ne dysheme e endur me kaldaje dixhitale me pelet,plus klime
Shanku si lloj kuzhine
Dhoma e fjetjes me banjo te ngjitur,
Lokali 110 m2 bashke me garazhe
230 mije euro
Kontakt
045584613
043860002
metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Fushë Kosovë
 • Kodi Postar 13000
 • Në afërsi me: Krushec

Detajet

Përditësuar më April 19, 2023 at 2:12 pm

 • Çmimi: 230,000€
 • Sipërfaqja: 275 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 20 m2
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Lloji: Shtëpi
 • Statusi: Në shitje

Tè dhëna të tjera

 • Lokal:

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,730,000€

Dhoma: 12Banjo: 9m2: 1100

Shtëpi

777

6 years më parë

1,730,000€

Dhoma: 12Banjo: 9m2: 1100

Shtëpi

777

6 years më parë

180,000€

Dhoma: 6Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

Sab

6 years më parë

180,000€

Dhoma: 6Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

Sab

6 years më parë

2,200€

Leshohet shtepia me qera ne lagjen Marigona , Prishtine

Marigona Residence, Preoc, Pristina District

Dhoma: 3

Shtëpi

777

4 years më parë

2,200€

Dhoma: 3

Shtëpi

777

4 years më parë

135,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 140

Shtëpi

777

5 years më parë

135,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 140

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »