KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet shtëpia në lagj.Muhaxherëve,Prishtinë

Lagja muhaxhereve Prishtinë
220,000€

Përshkrimi

Shitet shtëpia ne mahallën e muhaxhëreve
Perdhese lokal, afer 80 m2, me wc plus korridor.
Kat1:koridor,banjo,dy dhoma gjumi,kuzhine dhe sallon.edhe kati 2 identik,momentalisht ka banorë me qera mujore 500 eur.Gjindet ne një ar truall.

Kontakt ;

045584613

045584719

Metrobios

 

Çmimi 220.000 eur

 • Adresa: Lagja muhaxhereve Prishtinë
 • Qyteti: Prishtinë
 • Komuna: Prishtine
 • Kodi Postar 10000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më March 18, 2018 at 12:22 pm

 • Çmimi: 220,000€
 • Sipërfaqja: 270 m2
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Lloji: Shtëpi
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

55,000€

m2: 150

Shtëpi

777

4 years më parë

55,000€

m2: 150

Shtëpi

777

4 years më parë

300,000€

m2: 400

Shtëpi

777

2 years më parë

300,000€

m2: 400

Shtëpi

777

2 years më parë

155,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 400

Shtëpi

777

4 years më parë

155,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 400

Shtëpi

777

4 years më parë

350,000€

Shitet shtepi ne Prishtine,zona qender

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

350,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »