KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi ne shitje Fushe Kosove

Fushë Kosovë
55,000€

Përshkrimi

Shitet shtepia me 2.5 ari truall ne hyrje te Uglarit,Fushe Kosove ,gjindet ne rrugen kryesore dhe eshte e parapare edhe per ndertim.

Çmimi 55000 eur

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Uglar

Detajet

Përditësuar më April 22, 2019 at 1:20 pm

  • Çmimi: 55,000€
  • Sipërfaqja: 150 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 2.5 m2
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

395,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 800

Shtëpi

777

1 year më parë

395,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 800

Shtëpi

777

1 year më parë

137,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 100

Shtëpi

777

4 years më parë

137,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 100

Shtëpi

777

4 years më parë

169,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 247

Shtëpi

777

4 years më parë

169,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 247

Shtëpi

777

4 years më parë

165€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 180

Shtëpi

PRONARI

4 years më parë

165€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 180

Shtëpi

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »