KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet shtepia

180,000€

PĂ«rshkrimi

🏡 Shitet shtepia dy katĂ«she, e mobiluar.
📐SipĂ«rfaqe 240m2 dhe 3.2 ari tokĂ«.
✅5 Dhoma gjumi 🛌, sallon, kuzhineđŸœ, shpajz dhe garazh.
✅ Me fletĂ« posoduese.
📍đŸ—ș Adresa: Lagja Emshir.
đŸ’„đŸ’„Ă‡mimi 180 000 €urođŸ’„đŸ’„
Per me teper kontakoni ne numrat e telefonit đŸ“Č045 584 719

Adresa

Detajet

Përditësuar më June 19, 2020 at 6:47 pm

  • Çmimi: 180,000€
  • Lloji: ShtĂ«pi
  • Statusi: NĂ« shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

260,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 170

Shtëpi

777

2 years më parë

260,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 170

Shtëpi

777

2 years më parë

2,200€

Leshohet shtepia me qera ne lagjen Marigona , Prishtine

Marigona Residence, Preoc, Pristina District

Dhoma: 3

Shtëpi

777

2 years më parë

2,200€

Dhoma: 3

Shtëpi

777

2 years më parë

400€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 160

Shtëpi

777

3 years më parë

400€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 160

Shtëpi

777

3 years më parë

395,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 800

Shtëpi

777

1 year më parë

395,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 800

Shtëpi

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »