KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtëpia në lagjen Washington Residence ,Arbëri-Dragodan.

Pristina
1,690€

Përshkrimi

Shtëpia në lagjen Washington Residence ,Arbëri-Dragodan.
200m² dhe përbëhet nga 2-kate banimi.
Ndertim cilësor me standard të lartë.Ka hapësirë të mjaftueshme për parkim për një veturë sepse në katin përdhesë përfshihet një garazhë. Kjo pronë shitet bashkë me 4 Ari truall. Lokacioni ku ndodhet shtëpia karakterizohet nga qetësia, përveç kësaj në këtë zonë ka një infrastrukturë të zhvilluar mirë.
Mund të na kontaktoni;
043860002
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Pristina

Detajet

Përditësuar më April 30, 2024 at 6:14 pm

  • Çmimi: 1,690€
  • Sipërfaqja: 200 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 4 m2
  • Dhoma: 5
  • Banjo: 3
  • Garazha: 1
  • Viti i ndërtimit: 2024
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Video

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 320

Shtëpi

777

5 years më parë

250,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 320

Shtëpi

777

5 years më parë

285,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 220

Shtëpi

777

5 years më parë

285,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 220

Shtëpi

777

5 years më parë

200,000€

m2: 177

Shtëpi

777

5 years më parë

200,000€

m2: 177

Shtëpi

777

5 years më parë

55,000€

m2: 150

Shtëpi

777

5 years më parë

55,000€

m2: 150

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »