KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi ne shitje ne Prizren

Arbana, Prizren
225,000€

Përshkrimi

Shitet shtepia ne lagje Arbana ,Prizren me afersi te Viva Fresh. Ka 500 m2,dhe  10 ari truall,me infrastrukturë te kompletuar,eshte ende e paperfunduar dhe shitet ashtu si eshte.

Çmimi 225000 eur

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Arbana, Prizren
  • Kodi Postar 20000
  • Në afërsi me: Arbana

Detajet

Përditësuar më May 1, 2019 at 12:01 pm

  • Çmimi: 225,000€
  • Sipërfaqja: 500 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 10 m2
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 380

Shtëpi

777

6 years më parë

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 380

Shtëpi

777

6 years më parë

350,000€

Dhoma: 6Banjo: 3m2: 480

Shtëpi

777

5 days më parë

350,000€

Dhoma: 6Banjo: 3m2: 480

Shtëpi

777

5 days më parë

107,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 200

Shtëpi

777

3 years më parë

107,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 200

Shtëpi

777

3 years më parë

159,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 170

Shtëpi

777

4 years më parë

159,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 170

Shtëpi

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »