KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtëpi në lagjen kodra e trimave,Prishtinë

Kodra e Trimave, Prishtina
115,000€

Përshkrimi

Shitet shtëpi në koder te trimave ,Prishtinë.Ka 5 ari truall dhe 290 m2 banim,4 dhoma gjumi, dy sallona,dy kuzhina,2 banjo,wc.Shtepia posedon  dokumentacion te rregullt.

Ka mundesi edhe ndrrim me banesa.

Çmimi 115000 eur

Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Kodra e Trimave, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më October 21, 2018 at 9:15 pm

  • Çmimi: 115,000€
  • Sipërfaqja: 290 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 3
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

149,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 280

Shtëpi

777

4 years më parë

149,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 280

Shtëpi

777

4 years më parë

305,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 170

Shtëpi

777

3 years më parë

305,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 170

Shtëpi

777

3 years më parë

129,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 210

Shtëpi

777

4 years më parë

129,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 210

Shtëpi

777

4 years më parë

320,000€

Dhoma: 7Banjo: 4m2: 390

Shtëpi

777

4 years më parë

320,000€

Dhoma: 7Banjo: 4m2: 390

Shtëpi

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »