KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi ne Swiss village, ne Shitje

Çagllavicë
285,000€

Përshkrimi

Me qëllim që të kemi standard jetese dhe funksioni,lagja Swiss village ne Prishtine ka vendosur kriteret me të larta të projektimit .

Ofertë per ju shtëpia e re;

Me 4 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë,3 banjo +wc, oborr ,e vendosur mbi afer 3.5 ari truall.

Çmimi 285000 eur

045 584 613

045 584 719

  • Adresa: Çagllavicë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Swiss village

Detajet

Përditësuar më July 11, 2019 at 2:15 pm

  • Çmimi: 285,000€
  • Sipërfaqja: 220 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 3
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

160€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 100

Shtëpi

777

2 years më parë

160€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 100

Shtëpi

777

2 years më parë

180,000€

Dhoma: 6Banjo: 2m2: 200

Shtëpi

777

3 years më parë

180,000€

Dhoma: 6Banjo: 2m2: 200

Shtëpi

777

3 years më parë

137,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 100

Shtëpi

777

3 years më parë

137,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 100

Shtëpi

777

3 years më parë

155,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 400

Shtëpi

777

2 years më parë

155,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 400

Shtëpi

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »