KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi e re ne shitje ne lagjen Arberia, te Kfor.Prishtine

Arberi, Pristina
1€

Përshkrimi

Shtepia ne shitje e cila eshte ne fazen e ndertimit ne lagje te organizuar  ne Arberi.

Shtepia ka 125 m2 ,dhe 2 ari truall ,ka sistem te smarthome,.

Çmimi promocional,

Na kontaktoni per detaje

045 584 613

045 584 719

0037744760020 viber,WhatsApp

 • Adresa: Arberi, Pristina
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Arberi
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 1, 2020 at 2:02 pm

 • Çmimi: 1€
 • Sipërfaqja: 125 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 2 m2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji: Shtëpi
 • Statusi: Në shitje

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

450,000€

Dhoma: 8Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

3 years më parë

450,000€

Dhoma: 8Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

3 years më parë

180,000€

Dhoma: 5

Shtëpi

777

7 months më parë

180,000€

Dhoma: 5

Shtëpi

777

7 months më parë

455,000€

Dhoma: 9Banjo: 6m2: 800

Shtëpi

777

3 years më parë

455,000€

Dhoma: 9Banjo: 6m2: 800

Shtëpi

777

3 years më parë

107,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 200

Shtëpi

777

3 months më parë

107,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 200

Shtëpi

777

3 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )