KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepia ne shitje lagj Taslixhe, Prishtinë

Taslixhe I, Prishtina
320,000€

Përshkrimi

Shitet Shtëpia

600m² me 7ari toke, (ish Bledi II), përballë lagjes Taukbashqe afër parkut Gërmia. Shtëpia ka sistem banesor me një hyrje kryesore , ka edhe pjesen me gjelbrim. Çdo kat ka 150m², është një banesë në vete (me rrymë, ujë dhe sistem të nxemjes) Gjithashtu shtëpia ka Oden per burra ne nenkulm, ka bodrumin prej dy dhomave 40m², tri garazha, dhe hapsirë jashte garazhave për tri vetura tjera.
Çmimi është 320.000 euro, çmimi i diskutushem.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Taslixhe I, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Tauk bahqe

Detajet

Përditësuar më March 4, 2019 at 7:16 pm

  • Çmimi: 320,000€
  • Sipërfaqja: 600 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 7 m2
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,500€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 350

Shtëpi

777

1 year më parë

1,500€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 350

Shtëpi

777

1 year më parë

1,750€

Dhoma: 5Banjo: 4m2: 450

Shtëpi

777

1 year më parë

1,750€

Dhoma: 5Banjo: 4m2: 450

Shtëpi

777

1 year më parë

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 260

Shtëpi

777

3 days më parë

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 260

Shtëpi

777

3 days më parë

115,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 290

Shtëpi

777

3 years më parë

115,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 290

Shtëpi

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »