KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

SHITET SHTEPIA NE LAGJEN MARIGONA RESIDENCE

200,000€

Përshkrimi

NE MARIGONA RESIDENCE TË KENI SHTËPI DO TË THOTË TË KESH NJE JETË , Për ju ofrohet shtëpia me dy kate dhe bodrum ,në katin e parë ka një sallon dhe kuzhinë, në katin e dytë ka 2 dhoma të mëdha gjumi, në bodrum ka nje dhomë kinemaje dhe nje shpajz, Shume afer jane dy parqe per femij, PER NJE FAMILJE ME FEMIJË ËSHTË IDEALE.
Ka 177 m2 ne tre Kate dhe afër 3 ari truall ,
Shitet me mobilje-215000 euro
Ose pa mobilje 200000 euro
045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com

Adresa

Detajet

Përditësuar më July 6, 2019 at 1:57 pm

  • Çmimi: 200,000€
  • Sipërfaqja: 177 m2
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

180,000€

Dhoma: 6Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

Sab

2 years më parë

180,000€

Dhoma: 6Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

Sab

2 years më parë

350,000€

Shitet shtepi ne Prishtine,zona qender

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

2 years më parë

350,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

2 years më parë

250,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 170

Shtëpi

777

4 months më parë

250,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 170

Shtëpi

777

4 months më parë

220,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 270

Shtëpi

777

2 years më parë

220,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 270

Shtëpi

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »