KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi ne lagjen Qendresa Prishtinë

Lagjja Qendresa, Çagllavicë
200,000€

Përshkrimi

Shtepia ka 240m2 banim
Podrumi 120m2
Kati 1 : Salloni , kuzhina, banjo,
dhome
Kati 2 : 3 dhoma fjetje standarde , 1 dhome per femije dhe banjo
Nenkulmi i pa rregulluar mirpo ka mundesin per te vazhduar per 1 kat
. Ka bunar , rezervuar uji 1000l, nxemje qendrore me dru dhe qymyr.Bashke me shtepi jane gjithsej 4.25 ari
Çmimi : 200,000€

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Lagjja Qendresa, Çagllavicë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Lagjja Qendresa

Detajet

Përditësuar më February 13, 2019 at 9:50 pm

  • Çmimi: 200,000€
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,730,000€

Dhoma: 12Banjo: 9m2: 1100

Shtëpi

777

5 years më parë

1,730,000€

Dhoma: 12Banjo: 9m2: 1100

Shtëpi

777

5 years më parë

1,590€

Dhoma: 13Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

4 years më parë

1,590€

Dhoma: 13Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

4 years më parë

280,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 232.11

Shtëpi

777

5 years më parë

280,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 232.11

Shtëpi

777

5 years më parë

400€

Shtëpi

Shpëtim Bici

4 years më parë

400€

Shtëpi

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »