KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepia ne shitje ne lagjen Emshir, Prishtinë

Emshir, Prishtina
115,000€

Përshkrimi

Shtepi modeste ne lokacion te mire me oborr dhe dokumentacion te rregullt.

Ka 4 ari truall me flete poseduese, Shtepia rreth 200 m2.

Kati -sallon ,kuzhinë, banjo,shpajz,

Kati -1, 3 dhoma gjumi, banjo,ballkone.

Çmimi 115.000 eur

Kontakt

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Emshir, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Kalabria

Detajet

Përditësuar më August 12, 2019 at 7:53 pm

  • Çmimi: 115,000€
  • Sipërfaqja: 200 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 400 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

440,000€

Dhoma: 6Banjo: 4m2: 550

Shtëpi

777

1 year më parë

440,000€

Dhoma: 6Banjo: 4m2: 550

Shtëpi

777

1 year më parë

300,000€

m2: 400

Shtëpi

777

1 year më parë

300,000€

m2: 400

Shtëpi

777

1 year më parë

2,200€

Leshohet shtepia me qera ne lagjen Marigona , Prishtine

Marigona Residence, Preoc, Pristina District

Dhoma: 3

Shtëpi

777

2 years më parë

2,200€

Dhoma: 3

Shtëpi

777

2 years më parë

230,000€

Dhoma: 6Banjo: 4m2: 420

Shtëpi

Shpëtim Bici

4 years më parë

230,000€

Dhoma: 6Banjo: 4m2: 420

Shtëpi

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »