KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtëpia në shitje lagja Veternik,Prishtine

Çagllavicë
7€

Përshkrimi

Shtëpia në shitje lagja Veternik,Prishtine
500 m2 siperfaqe ,4 ari truall,e mobiluar dhe me arkitekture moderne e me kualitet të lartë.
Nxemje me kaldaje pelet ose rryme,
Sistemin per ujitje,2 bunarë(njeri per ujitje,tjetri per pije).
Rënditja;
Kati perdhese;
2 sallona,
Kuzhinë, trapezari, banjo ,1 dhome gjumi,
Depo,garazhe, ballkon,hapesire per nxemje.
Kati 1;
4 dhoma gjumi, 2 banjo, 3 ballkona,
Kati 2;
2 dhoma gjumi,
Dhe nje kinema me 80 m2

Çmimi sipas marreveshjes
Kontakt
00383 44 760 020
00383 45 584 613
00383 45 584 719
metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Çagllavicë
 • Kodi Postar 10000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më January 2, 2021 at 7:01 pm

 • Çmimi: 7€
 • Sipërfaqja: 500 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 400 m2
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • Garazha: 1
 • Lloji: Shtëpi
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

400€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 160

Shtëpi

777

3 years më parë

400€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 160

Shtëpi

777

3 years më parë

180,000€

Dhoma: 6

Shtëpi

777

1 year më parë

180,000€

Dhoma: 6

Shtëpi

777

1 year më parë

1,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 400

Shtëpi

777

2 years më parë

1,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 400

Shtëpi

777

2 years më parë

2,200€

Leshohet shtepia me qera ne lagjen Marigona , Prishtine

Marigona Residence, Preoc, Pristina District

Dhoma: 3

Shtëpi

777

1 year më parë

2,200€

Dhoma: 3

Shtëpi

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »