KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi me qera ne Lagjen Nic Prishtine

Çagllavicë
830€

Përshkrimi

Leshohet me qera shtepi e mobiluar ne Lgjen Nic,Prishtine

830 Eur/Muaj

Kontrate nje vjeqare me nje mujanavans dhe depozit.

045 584 613

044 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Çagllavicë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Nic lagjja

Detajet

Përditësuar më February 15, 2019 at 5:23 pm

  • Çmimi: 830€
  • Sipërfaqja: 210 m2
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

129,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 210

Shtëpi

777

2 years më parë

129,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 210

Shtëpi

777

2 years më parë

350,000€

Shitet shtepi ne Prishtine,zona qender

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

2 years më parë

350,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

2 years më parë

700€

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 524

Shtëpi

777

9 months më parë

700€

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 524

Shtëpi

777

9 months më parë

288,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 388

Shtëpi

777

2 years më parë

288,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 388

Shtëpi

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )