KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi e re ne shitje ne Çagllavicë

Çagllavicë
200,000€

Përshkrimi

Shitet shtëpi e posa ndertuar ne lagjen Çagllavicë, Prishtinë ne lagje te organizuar.

Shtepia ka 245 m2 ,me 4 ari toke.

Kati:

Sallon,kuzhinë,ballkon, banjo,depo

Kati 1 ;

3 dhoma gjumi, njera me banjo dhe garderoba, plus nje Banjo e madhe,2 ballkona.

Çmimi 200.000 eur

Pranohet kompenzim edhe nje veture.

Kontakt.

044 888 422   ; 045 584 613 ;045 584 719

0037744760020 viber,WhatsApp

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Çagllavicë
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 5, 2020 at 10:24 pm

  • Çmimi: 200,000€
  • Sipërfaqja: 245 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 4 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 3
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

199,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

777

6 years më parë

199,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

777

6 years më parë

200,000€

Shtepi ne lagjen Qendresa Prishtinë

Lagjja Qendresa, Çagllavicë

Shtëpi

777

5 years më parë

200,000€

Shtëpi

777

5 years më parë

505€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Shtëpi

777

6 years më parë

505€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Shtëpi

777

6 years më parë

150,000€

m2: 146.48

Shtëpi

777

5 years më parë

150,000€

m2: 146.48

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »